BİNAX GAYRİMENKUL ŞİRİNYER

Oda Üye No : 0001
Üye Adı : MESUT GÜLEROĞLU
Yetkili Adı : MESUT GÜLEROĞLU
Tel : 0(232) 487 37 37 / 0(232) 426 34 00
GSM : 0(533) 020 85 00
Fax : 0(232) 448 54 91
Mail : m.guleroglu@binax.com.tr
İl : İzmir
İlçe : Buca
Mahalle : Yiğitler Mah.
Adres : Yiğitler Mahallesi Fevzi Çakmak caddesi No:5/A Şirinyer/İZMİR

BİNAX GAYRİMENKUL TÜRKİYE

Binax Türkiye’nin kurucusu Sayın Mesut GÜLEROĞLU mesleğe 2 Ocak 1991 yılında başlamıştır. 
1994 yılında İzmir Emlak Müşavirleri Derneği’ne Yönetim Kurulu üyesi olarak seçilmiştir. Derneğin tüm kademelerinde mesleğin yasalaşması için mücadeleye başlamıştır. 
1996 yılında İzmir Emlakçılar Odasını kurmak için çalışmalara başlayan GÜLEROĞLU 10 Mart 1999 tarihinde İzmir Emlak Komisyoncuları Esnaf Odasını resmen kurarak kurucular kurulu başkanlığı görevine seçilmiş olup halen görevine devam etmektedir. 
Türkiye’deki ilk Emlakçılar Odasının temelinin atılması ile Mesut GÜLEROĞLU Tüm Türkiye’de Emlakçılar odalarının kurulması için çaba sarf etmiştir. 
Sırası ile T.S.E. 11816 Emlakçılık Mesleği Standardının hayata geçmesi için Standartları belirleme çalışmalarında büyük rol alan GÜLEROĞLU mesleği disipline etmek için var gücü ile çalışmış, T.S.E. 11816 nolu standardının çıkmasını sağlamış İzmir’de meslektaşlarının bu standarda uyumunu sağlamak için öncülük etmiştir.  
Emlak Danışmanlığı Yasa Tasarısının çıkması ile ilgili tüm Türkiye’deki Ticaret Odaları, Emlak Odaları ve Derneklerinin birleşmesinde öncülük yapmış, olup yasanın çıkması için üstün çaba ve gayretle çalışmalarına halen devam etmektedir.
Binax Gayrimenkul Türkiye, Güçlü markaların var olduğu emlakçılık sektöründe rekabet koşullarının eşitlenebilmesi, Kurumsal firmalarının önemini tüm emlakçılara vurgulamak ve bu pastadan paylarını alabilmelerinin önünü açmak ve örnek olmak için kurumsal, çağdaş ve inavasyona açık emlakçılık modelinin Türk örf ve ananelerine uygun olarak, Emlak sektöründe ilkleri sektörüne kazandıran emlakçılık sektöründeki 26 yıllık emlak, pazarlama ve gayrimenkul satış deneyimi olan Mesut GÜLEROĞLU öncülüğünde %100 Türk sermayesi ile 2010 yılında kuruldu.
Emlakçılık sektöründe kurumsal yapısıyla müşteri gereksinimlerine göre istek ve ihtiyaçları doğru değerlendirerek akılcı çözümleri müşterilerine sunmaktadır.
Binax Gayrimenkul bünyesinde bulunan satılık ve kiralık portföylerini sizin ihtiyaç ve isteklerinize göre size en iyi sunmayı amaç edinmiştir. 
Binax Gayrimenkul yatırımlarınızın satılması, kiraya verilmesi, takas edilmesi, değerinin belirlenmesi, projeleriniz sunumunu ofislerinde çalışan eğitimli uzman personelleri sektörde farklılık yaratarak binlerce emlağın el değiştirmesine aracılık etmektedir.

Ofisin Konumu